Ahjo Heat Camp 18.-22.7.2018

Ahjo Heat Camp on kesän rautaisin leiri judokoille ja brassijutsukoille! Ilmainen leiri on avoin kaikille ja tarjoaa viiden päivän ajan kahdet sparritreenit päivässä!

Katso tarkemmat tiedot ja harjoitusajat!

Kesän harjoitusajat 2018

Juhannukseen jälkeen alkavat Open Mat -harjoitukset seuraavalla aikataululla:

MA klo 18:00-19:30
TI klo 18:00-19:30
KE klo 18:00-19:30
TO klo 18:00-19:30
PE –
LA –
SU –

Open Mat -harjoituksissa kaikki harjoitusalueet ovat käytössä ja kaikkien lajien harjoittelijat voivat tulla. Mahdollisista viikonlopun treeneistä voi sopia Ahjon FB-ryhmässä. Ohjatut harjoitukset jatkuvat 1.8. Uudet peruskurssit alkavat 13.8.

Hyviä kesätreenejä!

Harjoitusajat kevät 2018

Tatami

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
10.00
Mininuju
3-4v
10.00
11.00
10.30
11.00
Muksunuju
5-6v
11.00
12.00
Kamppailukoulu
Peruskurssi
11.00
12.00
11.30
12.00
Junnu Judo
Jatkoryhmä
12.00
13.00
Junnu BJJ
Jatkoryhmä
12.00
13.00
12.30
13.00
Kuntojudo
13.00
14.30
Open Mat
13.00
15.00
13.30
14.00
14.30
18.00
Vapaaottelu
Peruskurssi
18.00
19.00
Junnu Judo
Jatkoryhmä
18.00
19.00
Junnu BJJ
Jatkoryhmä
18.00
19.00
Lukkopaini
18.00
19.00
18.30
19.00
BJJ
Jatkoryhmä
19.00
20.30
Kuntojudo
19.00
20.30
BJJ
Jatkoryhmä
19.00
20.30
BJJ
Perusteet
19.00
20.00
19.30
BJJ
Perusteet
19.30
20.30
20.00

Maanantai

Tiistai

  • BJJ Perusteet
    19.30 - 20.30

Keskiviikko

Torstai

Perjantai

Lauantai

Sunnuntai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
18.00
Vapaaottelu
Peruskurssi
18.00
19.00
18.30

Maanantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
19.00
BJJ
Jatkoryhmä
19.00
20.30
BJJ
Jatkoryhmä
19.00
20.30
BJJ
Perusteet
19.00
20.00
19.30
BJJ
Perusteet
19.30
20.30
20.00

Maanantai

  • BJJ Jatkoryhmä
    19.00 - 20.30

Tiistai

  • BJJ Perusteet
    19.30 - 20.30

Torstai

  • BJJ Jatkoryhmä
    19.00 - 20.30

Perjantai

  • BJJ Perusteet
    19.00 - 20.00
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
13.00
Kuntojudo
13.00
14.30
13.30
14.00
19.00
Kuntojudo
19.00
20.30
19.30
20.00

Keskiviikko

Lauantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
12.00
Junnu Judo
Jatkoryhmä
12.00
13.00
12.30
18.00
Junnu Judo
Jatkoryhmä
18.00
19.00
18.30

Keskiviikko

Lauantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
12.00
Junnu BJJ
Jatkoryhmä
12.00
13.00
12.30
18.00
Junnu BJJ
Jatkoryhmä
18.00
19.00
18.30

Torstai

Sunnuntai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
18.00
Lukkopaini
18.00
19.00
18.30

Perjantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
10.00
Mininuju
3-4v
10.00
11.00
10.30

Lauantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
11.00
Muksunuju
5-6v
11.00
12.00
11.30

Lauantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
11.00
Kamppailukoulu
Peruskurssi
11.00
12.00
11.30

Sunnuntai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
13.00
Open Mat
13.00
15.00
13.30
14.00
14.30

Sunnuntai

No events available!

Pystyalue

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
11.00
Junnu Thai
Jatkoryhmä
11.00
12.00
11.30
12.00
Kuntothai
Peruskurssi
12.00
13.00
12.30
13.00
Potkunyrkkeily
Peruskurssi
13.00
14.00
Open Mat
13.00
15.00
13.30
14.00
Potkunyrkkeily
Jatkoryhmä
14.00
15.00
14.30
17.00
Junnu Nyrkkeily
17.00
18.00
Kamppailukoulu
Peruskurssi
17.00
18.00
Junnu Nyrkkeily
17.00
18.00
Junnu Thai
Jatkoryhmä
17.00
18.00
Junnu Nyrkkeily
17.00
18.00
17.30
18.00
Kuntonyrkkeily
18.00
19.00
Vapaaottelu
Jatkoryhmä
18.00
19.30
Nyrkkeily
18.00
19.00
Sparritunti
Pystyottelijat
18.00
19.00
Nyrkkeily
18.00
19.30
18.30
19.00
Potkunyrkkeily
Peruskurssi
19.00
20.00
Kuntothai
Peruskurssi
19.00
20.00
Vapaaottelu
Peruskurssi
19.00
20.00
19.30
Vapaaottelu
Jatkoryhmä
19.30
21.00
20.00
Potkunyrkkeily
Jatkoryhmä
20.00
21.00
Kuntonyrkkeily
20.00
21.00
20.30

Maanantai

Tiistai

Keskiviikko

Torstai

Perjantai

Lauantai

Sunnuntai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
18.00
Sparritunti
Pystyottelijat
18.00
19.00
18.30

Torstai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
17.00
Junnu Nyrkkeily
17.00
18.00
Junnu Nyrkkeily
17.00
18.00
Junnu Nyrkkeily
17.00
18.00
17.30

Maanantai

Keskiviikko

Perjantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
18.00
Nyrkkeily
18.00
19.00
Nyrkkeily
18.00
19.30
18.30
19.00

Keskiviikko

Perjantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
18.00
Kuntonyrkkeily
18.00
19.00
18.30
20.00
Kuntonyrkkeily
20.00
21.00
20.30

Maanantai

Torstai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
13.00
Potkunyrkkeily
Peruskurssi
13.00
14.00
13.30
14.00
Potkunyrkkeily
Jatkoryhmä
14.00
15.00
14.30
19.00
Potkunyrkkeily
Peruskurssi
19.00
20.00
19.30
20.00
Potkunyrkkeily
Jatkoryhmä
20.00
21.00
20.30

Maanantai

Keskiviikko

Lauantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
18.00
Vapaaottelu
Jatkoryhmä
18.00
19.30
18.30
19.00
Vapaaottelu
Peruskurssi
19.00
20.00
19.30
Vapaaottelu
Jatkoryhmä
19.30
21.00
20.00
20.30

Tiistai

Torstai

Perjantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
11.00
Junnu Thai
Jatkoryhmä
11.00
12.00
11.30
17.00
Junnu Thai
Jatkoryhmä
17.00
18.00
17.30

Torstai

Lauantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
12.00
Kuntothai
Peruskurssi
12.00
13.00
12.30
19.00
Kuntothai
Peruskurssi
19.00
20.00
19.30

Keskiviikko

Lauantai

No events available!
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
13.00
Open Mat
13.00
15.00
13.30
14.00
14.30

Sunnuntai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
17.00
Kamppailukoulu
Peruskurssi
17.00
18.00
17.30

Tiistai

No events available!

Molski

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
09.30
Temppuryhmä
09.45
10.30
Nassikka A
09.30
10.30
10.00
10.30
Kilpa
10.30
12.00
Nassikka B
10.30
11.30
11.00
11.30
13.00
Junnu Open Mat
13.00
14.00
Open Mat
13.00
15.00
13.30
14.00
14.30
17.30
Kadetti A
17.30
18.30
Kadetti B
17.30
18.30
Kadetti A
17.30
18.30
Kadetti B
17.30
18.30
18.00
Aikuisten paini
18.00
19.00
18.30
Kilpa
18.30
20.00
Kadetti 9-10
18.30
20.00
Kilpa
18.30
20.00
Kadetti 9-10
18.30
20.00
19.00
Lukkopaini
19.00
20.30
19.30
20.00

Maanantai

Tiistai

Keskiviikko

Torstai

Perjantai

Lauantai

Sunnuntai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
09.30
Temppuryhmä
09.45
10.30
10.00

Lauantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
17.30
Kadetti A
17.30
18.30
Kadetti A
17.30
18.30
18.00

Maanantai

Torstai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
13.00
Open Mat
13.00
15.00
13.30
14.00
14.30

Sunnuntai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
10.30
Kilpa
10.30
12.00
11.00
11.30
18.30
Kilpa
18.30
20.00
Kilpa
18.30
20.00
19.00
19.30

Maanantai

Torstai

Lauantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
17.30
Kadetti B
17.30
18.30
Kadetti B
17.30
18.30
18.00

Tiistai

Perjantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
18.30
Kadetti 9-10
18.30
20.00
Kadetti 9-10
18.30
20.00
19.00
19.30

Tiistai

Perjantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
18.00
Aikuisten paini
18.00
19.00
18.30

Keskiviikko

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
19.00
Lukkopaini
19.00
20.30
19.30
20.00

Keskiviikko

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
13.00
Junnu Open Mat
13.00
14.00
13.30

Lauantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
09.30
Nassikka A
09.30
10.30
10.00

Sunnuntai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
10.30
Nassikka B
10.30
11.30
11.00

Sunnuntai

No events available!

Maanantai

Tatami Pystyalue Molski
17.00
Junnunyrkkeily
17.00
18.00
17.30
Kadetti A
17.30
18.30
18.00
Vapaaottelu
Peruskurssi
18.00
19.00
Kuntonyrkkeily
18.00
19.00
18.30
Kilpa
18.30
20.00
19.00
BJJ
Jatkoryhmä
19.00
20.30
Potkunyrkkeily
Peruskurssi
19.00
20.00
19.30
20.00

Tatami

Pystyalue

Molski

No events available!
No events available!
Tatami Pystyalue Molski
18.00
Vapaaottelu
Peruskurssi
18.00
19.00
18.30

Tatami

Tatami Pystyalue Molski
19.00
BJJ
Jatkoryhmä
19.00
20.30
19.30
20.00

Tatami

  • BJJ Jatkoryhmä
    19.00 - 20.30
Tatami Pystyalue Molski
17.00
Junnunyrkkeily
17.00
18.00
17.30

Pystyalue

Tatami Pystyalue Molski
18.00
Kuntonyrkkeily
18.00
19.00
18.30

Pystyalue

Tatami Pystyalue Molski
19.00
Potkunyrkkeily
Peruskurssi
19.00
20.00
19.30

Pystyalue

Tatami Pystyalue Molski
17.30
Kadetti A
17.30
18.30
18.00

Molski

Tatami Pystyalue Molski
18.30
Kilpa
18.30
20.00
19.00
19.30

Molski

No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!

Tiistai

Tatami Pystyalue Molski
18.00
Vapaaottelu
Peruskurssi
18.00
19.00

Tatami

No events hours available!
No events hours available!
Tatami Pystyalue Molski
18.00
Vapaaottelu
Peruskurssi
18.00
19.00

Tatami

No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events available!
No events hours available!
No events available!
No events available!
No events hours available!
No events available!
No events available!
No events hours available!
No events available!
No events hours available!
No events available!
No events hours available!
No events available!
No events available!
No events hours available!
No events available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events available!
No events available!

Muita harjoituksia / tapahtumia

heinäkuu 2018

ma ti ke to pe la su
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31