Vappupäivänä 1.5. ei ole harjoituksia!

29.4. eteenpäin harjoitellaan normaalin aikataulun mukaisesti. Harjoituksiin pitää ilmoittautua etukäteen (Junioreiden ei tarvitse ilmoittautua etukäteen).

Ilmoittautuminen harjoituksiin

Harjoitusajat kevät 2021

Harjoitukset pyörivät kolmella eri alueella: Tatami, Pystyalue ja Molski. Kaikilla alueilla on omat lukujärjestykset.

Tatami

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
06.30
Open Mat
06.30
07.30
07.00
10.00
Mininuju
3-4v
10.00
11.00
10.30
11.00
Muksunuju
5-6v
11.00
12.00
Kamppailukoulu
Peruskurssi
11.00
12.00
11.30
12.00
BJJ
Jatkoryhmä
12.00
13.00
Junnu BJJ
Jatkoryhmä
12.00
13.00
12.30
13.00
Open Mat
13.00
15.00
13.30
14.00
14.30
17.00
Junnu Judo
Jatkoryhmä
17.00
18.00
Kamppailukoulu
Peruskurssi
17.00
18.00
Junnu Judo
Jatkoryhmä
17.00
18.00
Junnu MMA
12-15v
17.00
18.00
Junnu BJJ
Jatkoryhmä
17.00
18.00
17.30
18.00
Judo
18.00
19.00
BJJ
Perusteet
18.00
19.00
Judo
18.00
19.00
BJJ
Perusteet
18.00
19.00
Lukkopaini
18.00
19.30
18.30
19.00
BJJ
Jatkoryhmä
19.00
20.30
Lukkopaini
19.00
20.30
BJJ
Jatkoryhmä
19.00
20.30
19.30
20.00

Maanantai

Tiistai

Keskiviikko

Torstai

Perjantai

Lauantai

Sunnuntai

No events hours available!
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
12.00
BJJ
Jatkoryhmä
12.00
13.00
12.30
18.00
BJJ
Perusteet
18.00
19.00
BJJ
Perusteet
18.00
19.00
18.30
19.00
BJJ
Jatkoryhmä
19.00
20.30
BJJ
Jatkoryhmä
19.00
20.30
19.30
20.00

Maanantai

  • BJJ Jatkoryhmä
    19.00 - 20.30

Tiistai

  • BJJ Perusteet
    18.00 - 19.00

Torstai

  • BJJ Perusteet
    18.00 - 19.00
  • BJJ Jatkoryhmä
    19.00 - 20.30

Lauantai

  • BJJ Jatkoryhmä
    12.00 - 13.00
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
18.00
Judo
18.00
19.00
Judo
18.00
19.00
18.30

Maanantai

Keskiviikko

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
17.00
Junnu Judo
Jatkoryhmä
17.00
18.00
Junnu Judo
Jatkoryhmä
17.00
18.00
17.30

Maanantai

Keskiviikko

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
12.00
Junnu BJJ
Jatkoryhmä
12.00
13.00
12.30
17.00
Junnu BJJ
Jatkoryhmä
17.00
18.00
17.30

Perjantai

Sunnuntai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
18.00
Lukkopaini
18.00
19.30
18.30
19.00
Lukkopaini
19.00
20.30
19.30
20.00

Tiistai

Perjantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
10.00
Mininuju
3-4v
10.00
11.00
10.30

Lauantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
11.00
Muksunuju
5-6v
11.00
12.00
11.30

Lauantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
11.00
Kamppailukoulu
Peruskurssi
11.00
12.00
11.30
17.00
Kamppailukoulu
Peruskurssi
17.00
18.00
17.30

Tiistai

Sunnuntai

No events available!
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
06.30
Open Mat
06.30
07.30
07.00
13.00
Open Mat
13.00
15.00
13.30
14.00
14.30

Torstai

Sunnuntai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
12.30
13.00
13.30

Tiistai

Torstai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
17.00
Junnu MMA
12-15v
17.00
18.00
17.30

Torstai

No events available!

Pystyalue

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
11.00
11.30
12.00
Kuntothai
Peruskurssi
12.00
13.00
12.30
13.00
Thainyrkkeily
13.00
14.00
Open Mat
13.00
15.00
13.30
14.00
14.30
17.00
Vapaaottelu
Peruskurssi
17.00
18.00
Junnu MMA
12-15v
17.00
18.00
Junnu Nyrkkeily
17.00
18.00
Vapaaottelu
Peruskurssi
17.00
18.00
17.30
18.00
Vapaaottelu
Jatkoryhmä
18.00
19.00
Kuntonyrkkeily
18.00
19.00
Nyrkkeily
18.00
19.00
Kuntonyrkkeily
18.00
19.00
Vapaaottelu
Jatkoryhmä
18.00
19.00
18.30
19.00
Potkunyrkkeily
Peruskurssi
19.00
20.00
Potkunyrkkeily
Jatkoryhmä
19.00
20.00
Kuntothai
Peruskurssi
19.00
20.00

Thainyrkkeily
19.00
20.00
Potkunyrkkeily
Peruskurssi
19.00
20.00
Sparritunti
Pystyottelijat
19.00
20.00
19.30
20.00
Potkunyrkkeily
Jatkoryhmä
20.00
21.00
20.30

Maanantai

Tiistai

Keskiviikko

Torstai

Perjantai

Lauantai

Sunnuntai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
19.00
Sparritunti
Pystyottelijat
19.00
20.00
19.30

Perjantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
17.00
Junnu Nyrkkeily
17.00
18.00
17.30

Keskiviikko

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
18.00
Nyrkkeily
18.00
19.00
18.30

Keskiviikko

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
18.00
Kuntonyrkkeily
18.00
19.00
Kuntonyrkkeily
18.00
19.00
18.30

Tiistai

Torstai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
19.00
Potkunyrkkeily
Peruskurssi
19.00
20.00
Potkunyrkkeily
Jatkoryhmä
19.00
20.00
Potkunyrkkeily
Peruskurssi
19.00
20.00
19.30
20.00
Potkunyrkkeily
Jatkoryhmä
20.00
21.00
20.30

Maanantai

Tiistai

Torstai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
17.00
Vapaaottelu
Peruskurssi
17.00
18.00
Vapaaottelu
Peruskurssi
17.00
18.00
17.30
18.00
Vapaaottelu
Jatkoryhmä
18.00
19.00
Vapaaottelu
Jatkoryhmä
18.00
19.00
18.30

Maanantai

Perjantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
11.00
11.30
17.00
17.30

Torstai

Lauantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
12.00
Kuntothai
Peruskurssi
12.00
13.00
12.30
19.00
Kuntothai
Peruskurssi
19.00
20.00
19.30

Keskiviikko

Lauantai

No events available!
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
13.00
Open Mat
13.00
15.00
13.30
14.00
14.30

Sunnuntai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
13.00
Thainyrkkeily
13.00
14.00
13.30
19.00
Thainyrkkeily
19.00
20.00
19.30

Keskiviikko

Lauantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
17.00
Junnu MMA
12-15v
17.00
18.00
17.30

Tiistai

No events available!

Molski

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
17.00
Kisaryhmä
Kaikki lajit
17.00
18.00
17.30
18.00
Junnupaini
18.00
19.00
Defcon
Peruskurssi
18.00
19.00
Junnupaini
18.00
19.00
18.30
Kisaryhmä
Kaikki lajit
18.30
19.30
19.00
Defcon
Peruskurssi
19.00
20.00
Kuntopaini
19.00
20.00
19.30

Maanantai

Tiistai

Keskiviikko

Torstai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
18.00
Defcon
Peruskurssi
18.00
19.00
18.30
19.00
Defcon
Peruskurssi
19.00
20.00
19.30

Maanantai

Keskiviikko

No events hours available!
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
18.00
Junnupaini
18.00
19.00
Junnupaini
18.00
19.00
18.30

Maanantai

Torstai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
19.00
Kuntopaini
19.00
20.00
19.30

Keskiviikko

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
17.00
Kisaryhmä
Kaikki lajit
17.00
18.00
17.30
18.30
Kisaryhmä
Kaikki lajit
18.30
19.30
19.00

Tiistai

Keskiviikko

No events available!

Muita harjoituksia / tapahtumia

toukokuu 2021

ma ti ke to pe la su
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31