Harjoitusajat kevät 2019

Hiihtolomaviikolla 18.-24.2.2019 EI ole junnuharjoituksia, kamppailukoulua, eikä mini- ja muksunujua!

Tatami

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
06.30
Open Mat
06.30
07.30
07.00
10.00
Mininuju
3-4v
10.00
11.00
10.30
11.00
Muksunuju
5-6v
11.00
12.00
Kamppailukoulu
Peruskurssi
11.00
12.00
11.30
12.00
BJJ
Jatko: Gi / No-Gi
12.00
13.00
Junnu BJJ
Jatkoryhmä
12.00
13.00
12.30
13.00
Open Mat
13.00
15.00
13.30
14.00
14.30
17.00
Junnu Judo
Jatkoryhmä
17.00
18.00
Junnutreeni
Kaikki lajit
17.00
18.00
17.30
Lukkopaini
17.30
19.00
18.00
Judo
18.00
19.00
Lukkopaini
18.00
19.30
Junnu Judo
Jatkoryhmä
18.00
19.00
Junnu BJJ
Jatkoryhmä
18.00
19.00
18.30
19.00
BJJ
Jatkoryhmä
19.00
20.30
Judo
19.00
20.30
BJJ
Jatkoryhmä
19.00
20.30
BJJ
Perusteet
19.00
20.00
19.30
BJJ
Perusteet
19.30
20.30
20.00

Maanantai

Tiistai

Keskiviikko

Torstai

Perjantai

Lauantai

Sunnuntai

No events hours available!
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
12.00
BJJ
Jatko: Gi / No-Gi
12.00
13.00
12.30
19.00
BJJ
Jatkoryhmä
19.00
20.30
BJJ
Jatkoryhmä
19.00
20.30
BJJ
Perusteet
19.00
20.00
19.30
BJJ
Perusteet
19.30
20.30
20.00

Maanantai

  • BJJ Jatkoryhmä
    19.00 - 20.30

Tiistai

  • BJJ Perusteet
    19.30 - 20.30

Torstai

  • BJJ Jatkoryhmä
    19.00 - 20.30

Perjantai

  • BJJ Perusteet
    19.00 - 20.00

Lauantai

  • BJJ Jatko: Gi / No-Gi
    12.00 - 13.00
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
18.00
Judo
18.00
19.00
18.30
19.00
Judo
19.00
20.30
19.30
20.00

Maanantai

Keskiviikko

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
17.00
Junnu Judo
Jatkoryhmä
17.00
18.00
17.30
18.00
Junnu Judo
Jatkoryhmä
18.00
19.00
18.30

Maanantai

Keskiviikko

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
12.00
Junnu BJJ
Jatkoryhmä
12.00
13.00
12.30
18.00
Junnu BJJ
Jatkoryhmä
18.00
19.00
18.30

Torstai

Sunnuntai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
17.30
Lukkopaini
17.30
19.00
18.00
Lukkopaini
18.00
19.30
18.30
19.00

Tiistai

Perjantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
10.00
Mininuju
3-4v
10.00
11.00
10.30

Lauantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
11.00
Muksunuju
5-6v
11.00
12.00
11.30

Lauantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
11.00
Kamppailukoulu
Peruskurssi
11.00
12.00
11.30

Sunnuntai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
17.00
Junnutreeni
Kaikki lajit
17.00
18.00
17.30

Tiistai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
06.30
Open Mat
06.30
07.30
07.00
13.00
Open Mat
13.00
15.00
13.30
14.00
14.30

Tiistai

Sunnuntai

No events available!

Pystyalue

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
11.00
Junnu Thai
Jatkoryhmä
11.00
12.00
11.30
12.00
Kuntothai
Peruskurssi
12.00
13.00
12.30
13.00
Potkunyrkkeily
Peruskurssi
13.00
14.00
Open Mat
13.00
15.00
13.30
14.00
Potkunyrkkeily
Jatkoryhmä
14.00
15.00
14.30
17.00
Vapaaottelu
Jatkoryhmä
17.00
18.00
Kamppailukoulu
Peruskurssi
17.00
18.00
Junnu Nyrkkeily
17.00
18.00
Junnu Thai
Jatkoryhmä
17.00
18.00
17.30
18.00
Kuntonyrkkeily
18.00
19.00
Vapaaottelu
Peruskurssi
18.00
19.00
Nyrkkeily
18.00
19.00
Vapaaottelu
Jatkoryhmä
18.00
19.00
Vapaaottelu
Peruskurssi
18.00
19.00
18.30
19.00
Potkunyrkkeily
Peruskurssi
19.00
20.00
Sparritunti
Pystyottelijat
19.00
20.00
Kuntothai
Peruskurssi
19.00
20.00
Kuntonyrkkeily
19.00
20.00
Thainyrkkeily
Jatkoryhmä
19.00
20.00
19.30
20.00
Potkunyrkkeily
Jatkoryhmä
20.00
21.00
20.30

Maanantai

Tiistai

Keskiviikko

Torstai

Perjantai

Lauantai

Sunnuntai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
19.00
Sparritunti
Pystyottelijat
19.00
20.00
19.30

Tiistai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
17.00
Junnu Nyrkkeily
17.00
18.00
17.30

Keskiviikko

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
18.00
Nyrkkeily
18.00
19.00
18.30

Keskiviikko

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
18.00
Kuntonyrkkeily
18.00
19.00
18.30
19.00
Kuntonyrkkeily
19.00
20.00
19.30

Maanantai

Torstai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
13.00
Potkunyrkkeily
Peruskurssi
13.00
14.00
13.30
14.00
Potkunyrkkeily
Jatkoryhmä
14.00
15.00
14.30
19.00
Potkunyrkkeily
Peruskurssi
19.00
20.00
19.30
20.00
Potkunyrkkeily
Jatkoryhmä
20.00
21.00
20.30

Maanantai

Keskiviikko

Lauantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
17.00
Vapaaottelu
Jatkoryhmä
17.00
18.00
17.30
18.00
Vapaaottelu
Peruskurssi
18.00
19.00
Vapaaottelu
Jatkoryhmä
18.00
19.00
Vapaaottelu
Peruskurssi
18.00
19.00
18.30

Maanantai

Tiistai

Torstai

Perjantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
11.00
Junnu Thai
Jatkoryhmä
11.00
12.00
11.30
17.00
Junnu Thai
Jatkoryhmä
17.00
18.00
17.30

Torstai

Lauantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
12.00
Kuntothai
Peruskurssi
12.00
13.00
12.30
19.00
Kuntothai
Peruskurssi
19.00
20.00
19.30

Keskiviikko

Lauantai

No events available!
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
13.00
Open Mat
13.00
15.00
13.30
14.00
14.30

Sunnuntai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
17.00
Kamppailukoulu
Peruskurssi
17.00
18.00
17.30

Tiistai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
19.00
Thainyrkkeily
Jatkoryhmä
19.00
20.00
19.30

Perjantai

No events available!

Molski

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
09.30
Temppuryhmä
09.45
10.30
Nassikka A
09.45
10.30
10.00
10.30
Kilpa
10.30
12.00
Nassikka B
10.30
11.15
11.00
11.30
13.00
Open Mat
13.00
15.00
13.30
14.00
14.30
17.30
Kadetti A
17.30
18.30
Kadetti B
17.30
18.30
Kadetti A
17.30
18.30
Kadetti B
17.30
18.30
18.00
18.30
Kilpa
18.30
20.00
Kadetti 9-10
18.30
20.00
Kilpa
18.30
20.00
Kadetti 9-10
18.30
20.00
19.00
19.30

Maanantai

Tiistai

Torstai

Perjantai

Lauantai

Sunnuntai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
09.30
Temppuryhmä
09.45
10.30
10.00

Lauantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
17.30
Kadetti A
17.30
18.30
Kadetti A
17.30
18.30
18.00

Maanantai

Torstai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
13.00
Open Mat
13.00
15.00
13.30
14.00
14.30

Sunnuntai

No events hours available!
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
17.30
Kadetti B
17.30
18.30
Kadetti B
17.30
18.30
18.00

Tiistai

Perjantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
18.30
Kadetti 9-10
18.30
20.00
Kadetti 9-10
18.30
20.00
19.00
19.30

Tiistai

Perjantai

No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
09.30
Nassikka A
09.45
10.30
10.00

Sunnuntai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
10.30
Nassikka B
10.30
11.15
11.00

Sunnuntai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
10.30
Kilpa
10.30
12.00
11.00
11.30
18.30
Kilpa
18.30
20.00
Kilpa
18.30
20.00
19.00
19.30

Maanantai

Torstai

Lauantai

No events available!

Muita harjoituksia / tapahtumia

helmikuu 2019

ma ti ke to pe la su
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28