Kevään 2018 harjoitusajat

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
10:00
Mini & Muksu
Mini 3-4v
10:00
11:00
11:00
Mini & Muksu
Muksu 5-6v
11:00
12:00
Juniorit
Kamppailukoulu peruskurssi
11:00
12:00
12:00
Judo
Kuntojudo
12:00
13:00
Juniorit
JunnuBJJ jatkoryhmä
12:00
13:00
13:00
Juniorit
JunnuJudo jatkoryhmä
13:00
14:00
Open Mat
Gi + NoGi
13:00
15:00
14:00
Potkunyrkkeily
Jatkoryhmä
14:00
15:00
15:00
Thainyrkkeily
Kuntothai
15:00
16:00
16:00
17:00
Juniorit
JunnuThai jatkoryhmä
17:00
18:00
Juniorit
Kamppailukoulu peruskurssi
17:00
18:00
Juniorit
JunnuJudo jatkoryhmä
17:00
18:00
Vapaaottelu
Peruskurssi
17:00
18:00
Juniorit
JunnuThai jatkoryhmä
17:00
18:00
18:00
Vapaaottelu
Peruskurssi
18:00
19:00
Vapaaottelu
Jatkoryhmä
18:00
19:00
Judo
Kuntojudo
18:00
19:00
Juniorit
JunnuBJJ jatkoryhmä
18:00
19:00
Vapaaottelu
Jatkoryhmä
18:00
19:00
19:00
BJJ
Jatkoryhmä
19:00
20:00
BJJ
Perusteet
19:00
20:00
Thainyrkkeily
Kuntothai
19:00
20:00
BJJ
Jatkorymä
19:00
20:00
Lukkopaini
Jatkoryhmä
19:00
20:00
20:00
Kuntonyrkkeily
20:00
21:00
Lukkopaini
Jatkoryhmä
20:00
21:30
Potkunyrkkeily
Jatkoryhmä
20:00
21:00
Kuntonyrkkeily
20:00
21:00
BJJ
Perusteet
20:00
21:00
21:00

Maanantai

Tiistai

Keskiviikko

Torstai

Perjantai

Lauantai

Sunnuntai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
19:00
BJJ
Jatkoryhmä
19:00
20:00
BJJ
Perusteet
19:00
20:00
BJJ
Jatkorymä
19:00
20:00
20:00
BJJ
Perusteet
20:00
21:00

Maanantai

  • BJJ Jatkoryhmä
    19:00 - 20:00

Tiistai

  • BJJ Perusteet
    19:00 - 20:00

Torstai

  • BJJ Jatkorymä
    19:00 - 20:00

Perjantai

  • BJJ Perusteet
    20:00 - 21:00
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
12:00
Judo
Kuntojudo
12:00
13:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Judo
Kuntojudo
18:00
19:00

Keskiviikko

  • Judo Kuntojudo
    18:00 - 19:00

Lauantai

  • Judo Kuntojudo
    12:00 - 13:00
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
11:00
Juniorit
Kamppailukoulu peruskurssi
11:00
12:00
12:00
Juniorit
JunnuBJJ jatkoryhmä
12:00
13:00
13:00
Juniorit
JunnuJudo jatkoryhmä
13:00
14:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Juniorit
JunnuThai jatkoryhmä
17:00
18:00
Juniorit
Kamppailukoulu peruskurssi
17:00
18:00
Juniorit
JunnuJudo jatkoryhmä
17:00
18:00
Juniorit
JunnuThai jatkoryhmä
17:00
18:00
18:00
Juniorit
JunnuBJJ jatkoryhmä
18:00
19:00

Maanantai

  • Juniorit JunnuThai jatkoryhmä
    17:00 - 18:00

Tiistai

  • Juniorit Kamppailukoulu peruskurssi
    17:00 - 18:00

Keskiviikko

  • Juniorit JunnuJudo jatkoryhmä
    17:00 - 18:00

Torstai

  • Juniorit JunnuBJJ jatkoryhmä
    18:00 - 19:00

Perjantai

  • Juniorit JunnuThai jatkoryhmä
    17:00 - 18:00

Lauantai

  • Juniorit JunnuJudo jatkoryhmä
    13:00 - 14:00

Sunnuntai

  • Juniorit Kamppailukoulu peruskurssi
    11:00 - 12:00
  • Juniorit JunnuBJJ jatkoryhmä
    12:00 - 13:00
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
20:00
Kuntonyrkkeily
20:00
21:00
Kuntonyrkkeily
20:00
21:00

Maanantai

Torstai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
19:00
Lukkopaini
Jatkoryhmä
19:00
20:00
20:00
Lukkopaini
Jatkoryhmä
20:00
21:30
21:00

Tiistai

Perjantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
10:00
Mini & Muksu
Mini 3-4v
10:00
11:00
11:00
Mini & Muksu
Muksu 5-6v
11:00
12:00

Lauantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
13:00
Open Mat
Gi + NoGi
13:00
15:00
14:00

Sunnuntai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
14:00
Potkunyrkkeily
Jatkoryhmä
14:00
15:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
Potkunyrkkeily
Jatkoryhmä
20:00
21:00

Keskiviikko

Lauantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
15:00
Thainyrkkeily
Kuntothai
15:00
16:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Thainyrkkeily
Kuntothai
19:00
20:00

Keskiviikko

Lauantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
17:00
Vapaaottelu
Peruskurssi
17:00
18:00
18:00
Vapaaottelu
Peruskurssi
18:00
19:00
Vapaaottelu
Jatkoryhmä
18:00
19:00
Vapaaottelu
Jatkoryhmä
18:00
19:00

Maanantai

Tiistai

Torstai

Perjantai

No events available!

Muita harjoituksia / tapahtumia

helmikuu 2018

ma ti ke to pe la su
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
  • Ihan ilta -tapahtuma
  • Siivouspäivä
19
  • Junioreiden talviloma (ei harjoituksia: junnut, kamppailukoulu, mini- ja muksunuju)
20
  • Junioreiden talviloma (ei harjoituksia: junnut, kamppailukoulu, mini- ja muksunuju)
21
  • Junioreiden talviloma (ei harjoituksia: junnut, kamppailukoulu, mini- ja muksunuju)
22
  • Junioreiden talviloma (ei harjoituksia: junnut, kamppailukoulu, mini- ja muksunuju)
23
  • Junioreiden talviloma (ei harjoituksia: junnut, kamppailukoulu, mini- ja muksunuju)
24
  • Junioreiden talviloma (ei harjoituksia: junnut, kamppailukoulu, mini- ja muksunuju)
25
  • Junioreiden talviloma (ei harjoituksia: junnut, kamppailukoulu, mini- ja muksunuju)
  • Siivouspäivä
26
27
28